Megjegyzés: El vagyunk havazva. :( Sajnos. :(
2017-12-08
2017-10-31
Arany és kék 3. fejezet
Megjegyzés: Egészen büszke vagyok magunkra, hogy majdnem rendszeresen frissítünk. ^^ *vállvereget*
2017-10-21
Arany és kék 2. fejezet
Megjegyzés: Igazából a címe az lett volna, hogy - Command gold and Science blue - de Vik mindig megtiltja nekem az ilyesmit. :( Nagyon szigorú néha. :( Az, hogy Parancsnoki arany és Tudományos kék, kicsit sem hangzik jól. :S
2017-10-15
Arany és kék 1. fejezet
Visszhang
Megjegyzés: Apróság... sötét és nyomasztó apróság, annak alkalmából, hogy igen, vannak rossz napok. Nekem legalábbis vannak. Talán neked is. Ki tudja. Jimnek jut néha.
2017-08-06
Híd a háborgó víz felett
Megjegyzés: Ennek a történetnek egy saját emlék az alapja. Nem, Spock és én egy lagzin sem voltunk együtt, please nézzük a nagy képet a pöttöm helyett. ^^ Csak, egyszer volt, hol nem volt és nagyon újragondoltam.
2017-07-30
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)